Telefonuma format atacağım formattan sonra facebook taki konusmalarim geri yüklenebilir mi

Merhaba ben vodofone smart plus6 telefonuma  format atacagim formattan sonra facebook konusmalarim geri yuklenirmi yada facebook hesabim  geri yuklenirmi

kullanici15694 kullanici15694 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Format Facebook'u etkilemez. Formattan sonra Facebook'ü geri yüklerseniz, tüm mesajlarınız geri gelir.

    Facebook kullanıcı adı ve şifresinizi hatırlıyorsanız formattan sonra Facebook'u tekrar yükleyebilirsiniz.

    Herhangi bir sorun olmaz.

    hakan hakan (15424)