Telefonuma format attıktan sonra silinen resimlerimi nasıl kurtarırım?

format ile fabrika ayarlarına dönen android telefondan çok öenmli resim dosyalarım silindi program varmı bunun için ne yapmam lazım

gokce34 gokce34 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba, silinen dosyaları kurtarma yapabilmek için telefonunuz da root desteği olmaldır. Telefonunuzun marka ve modeli hakkında detaylı bilgi verirseniz daha detaylı yardımcı olabiliriz.

    Öncelikle telefonunuz rootlu olmalı. Size bir uygulama vereceğim, onu indirip cihazınızı rootlamayı deneyin.

    Bu adrese gidip öncelikle Kingo Root uygulamasını indiri ve uygulamayı telefonunuza kurun: https://root-apk.kingoapp.com/kingoroot-download.htm

    Sonra adım adım anlatacağım yapmanız gerekenleri.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • LG G3 Staylus İlginiz için tşkrler gokce34 6 yıl önce
    • Mesaja bir ilave yaptım, bakar mısınız tekrar @gokce34 omercik 6 yıl önce
    • evet sonra ne yapılması gerek root zarar verirmi cihaza acaba gokce34 6 yıl önce
    • Root cihazınıza zarar vermez merak etmeyin. Uygulamadaki "One Click Root" yazısına tıklayın. %100 olmasını bekleyin, umarım başarılı olur. @gokce34 omercik 6 yıl önce
    • Bunu yarın deniyecegim sonrası için bekliyeyim mi acaba yoksa ne yapmam gerektiğini şimdi soyleyebilirmisiniz roottan sonra gerçekten tşk ederm gokce34 6 yıl önce