telefonuma format attım virüs hala silinmedi

mrb

öncelikle ilk kez böyle birşeyle karşılaştım.telefonum general mobile dicovery 16 GB.bugün bir siteden apk indirdm. fakat istediğim dosya değildi ve kurulum yaptım.Kurulum sonrasnda telefonumda istemediğim bir şekilde arayüz ve birçok program yüklendi indirmeye çalıştığım sitede, http://www.fullprogramlarindir.com/simple-tv-apk-indir-android-1-9-8.html hemen indir kısmından indirdim birçok virüs programı denememe rağmen virüsü görmediler en son çare olarak telefonuma hard format atmama ragmen hiçbirşey değişmedi sizce ne yapmalıyım acil yardım

28mert34 28mert34 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hafıza kartının yedeğini alın ve biçimlendirin daha sonra sisteme hard reset atın. Uygulamalar hafıza kartına yüklenmiş olabilir. Hard reset kesin çözümdür.

    beytullahakyuz beytullahakyuz (181)