telefonuma pornclup adlı virüs bulastı

general mobıle aır marka telefonuma pornclup adlı virus bulastı 2 defa yazılım attırdım ama bir faydasını göremedim telefon kendiliginden kapanıyor play store hesap acmaya calısırken kendiliginden kapanıyor ne yapmam gerekıyor

sefa55 sefa55 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Cihazınızın marka ve modeline göre "hard reset" araması yapın ve bulduğunuz işlem aşamalarını uygulayın. Cihazınız ilk aldığınız gün gibi olacaktır.

    beytullahakyuz beytullahakyuz (181)
    8 yıl önce cevaplandı

      Pornclub virüsünün çözümü için PornClub virüsü nasıl temizlenir? linkini inceleyebilirsin.

      damlakoc damlakoc (1391)