Telefonuma reset attım ve eski verilerimi geri almam gerekiyor, nasıl alabilirim?

Öncelikle telefonum Oppo Reno 4 Lite sorum şu; telefonumun kilit ekranı şifresini unutmuştum ve mecburen açma kapama tuşu ve ses kısma tuşuyla reset attım ve tekrar açtım telefonumu. Eski fotoğraflarıma ihtiyacım var.

erenylmazzc erenylmazzc (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bende Oppo kullanıcısıyım, Oppo'lar da yedekleme sistemi var, yedek aldıysanız yedeği yükleyebilirsiniz, yedek almadıysanız yedek yükleyemezsiniz. Telefona format atmadan önce telefonu bilgisayara bağlayıp fotoğrafları yedekleyebilirdiniz.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    2 yıl önce cevaplandı

      2. part uygulamalar ile bu tip silinen verilerinizi kurtarmanız mümkün. Aşağıda vereceğim linkteki uygulama sayesinde videonuzu geri almanız mümkün fakat bazen kurtarmanız mümkün olmayabiliyor verileri.

      darkcrak darkcrak (5158)