Telefonuma Trojen Bulaşmıştı Sorum Var

Şimdi Telefonuma trojen indirildi kaspersky ile tarattığımda gördüm (şüpheli dosya indikten 30dk sonra tarattım) karantinaya alındı bende full sildim hiç açmadım sonra kaspersky ı silip Avast yükledim Avast güvenli gösterdi Emisoft indirdim oda güvenli gösterdi.Şimdi asıl olaylara geliyim 1.Trojeni açmadımya yani çalışmış mıdır dosyalar kısmındaydı hiç basmadım üstüne?

2.Şimdi hesaplarımı güvenliğe aldım fakat benim klavye kısyollarımda babamın ve annemin mail adresleride gözüküyor Babam Ve Annem benim hesaplarım açıkken "Bilgisayardan" kendi hotmail hesaplarına girmişlerdi acaba hesabım bilgisayar klavyesindeki şeyleride kaydetmiş olabilirmi yoksa sadece mobil deki şeylermi çalınır trojen yüzünden? Google passwords kısmında hesaplarımda hiçbir şifre kaydedilmemiş yazıyo ama niye epostalar var benim tel klavyemde?

selocan787 selocan787 (107)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ben özet cevap vereceğim. Merak etme bir problem yok. Trojan erken tesbit edilmiş ve kaldırılmış. Daha ne olacaktı yani.

    İçin rahat olsun.

    temmuz temmuz (12505)