Telefonuma virüs bulaşmış nasil temizleyebilirim

    Toplam 3 Cevap

    Avast Mobile Security telefonlar için oldukça güçlü bir tarayıcıdır. Avast Mobile Security daha önceden telefonlara bulaşan porn isimli virüsü silmeye başarmıştı.Avast Mobile Security indirerek telefonunuzu taratabilirsiniz.Buradan Avast Mobile Security uygulamasına ulaşabilirsiniz.

    Ayrıca tarama yapmanızın ardından CleanMaster isimli uygulama ile telefonunuzdaki önbellekleri silmeniz daha sağlıklı olacaktır.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      Telefonu birden fazla yazılımla taramakta fayda var. Telefonunuz Android ise ayrıca Emsisoft Mobile Security yazılımını Google play'den indirip taratabilirsiniz.

      Virüs ile ilgili daha fazla bilgi verirseniz daha net bir çözüm yolu anlatabiliriz.

      hakan hakan (15394)
      7 yıl önce cevaplandı

        En temiz yolu, telefonunuz da gerekli yedekleri güvenli bir biçim de usb'nize aktarın ve format atın.

        notify notify (538)