Telefonumda biri arayınca ismi çıkmıyor

bir sorum olacak telefonumda bazı sıkıntılar olmaya başladı örneğin birisi aradığında kimin aradığı hemen çıkmıyor açma kapama düğmesine bastığımda görüntü geliyor telefonda oyunlarım ve oynadığım leveller var oyunlar ve levellere dokunulmadan format atma veya fabrika ayarlarına dönme imkanı varmı cevaplarınız için teşekkürler

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonundaki oyunlarındaki ilerlemelerini google hesabına bağla oyunları silip tekrar yüklediğinde kaldığın yerden devam edebilirsin ama bazı oyunlarda kaydetmekte sorun yaşayabilirsin o da olmazsa oyunların android klasöründe saklanan verileri var o verileri yedekleyerekte deneyebilirsin

    umuttt umuttt (207)