Telefonumda casus yazılım olduğundan şüpheleniyorum.

Abi benim arkadaş grubunda beni çekemeyen insanlar var ve de ben cihazımdan şüpheleniyor dum senin videoları izledim kendimce bir plan yaptım suphelendigim şahsın yanına gittim oturdum ve bir an ortam guzelken basba iken dedimki şimdi patlattım onları bu sefer kacari Göçeri yok dedim bu sefer ele verdiler dedim kendilerini oda bana aniden çıkışarak delil ispat var mı dedi bende ohh be dedim çünkü bunu birine desem oda bana ne oldu ne sıkıntın var diye sorar neyse abi bu kıpkırmızı oldu bozuntuya vermeden assa indi on dakika sonra ismim ve soy ismim yazılı şekilde cihazda off gördüm ve de instagramim o dakika çalındı giriş yapamadım hemen interneti kapattım  bu şahıs fiziksel olarak cihazı ellemis değil fakat bayan arkadaşım bununla iş birliği icerisinde olurmu diye düşünerek ten cihazını arasıra karıştırarak Gmail etkinlik kontrolleri nde şunlar ile karşılaşıyorum aidroid böyle yazıyor find my kids home araştırmalarım da airdroid i buldum fakat isimler aynı değil ayrıca ayrıca da bazı uygulamalara ait kullanım bilgileri güncellendi diyor bunlar nelerdir abim yardımcı olurmusun olursan çok iyi olur abi

germgeneral germgeneral (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    find my kids home uygulaması bir casus yazılım. Anne-Babalar çocuklarını takip için kullanıyor.

    Bu yazılımla ortam dinlemesi yapmak de mümkün.  Yani senin haberin olmadan telefonunun olduğu yer yeri dinleyebilirler. Telefonunu sıfırlamak çare olabilir.  find my kids home uygulamasını uzaktan yükleyemezler. Telefonuna erişimi olan birisi gizlice yüklemiştir.

    murat murat (12492)
    1 yıl önce cevaplandı

      Sen olayı yanlış anlamışsın kral bayan arkadaşımın cihazında görüyorum bunları ve de en önemlisi airdroid nedir

      germgeneral germgeneral (1)
      1 yıl önce cevaplandı

      • Uzaktan telefon kontrol gibi bir şey. kyoya 1 yıl önce