Telefonumda e-posta bildirimi gelmiyor

Senkronizasyon açık ama ben uygulama içine girip sayfayı güncelledikten sonra e-posta geliyor. Sebebi nedir?

oguzhan34 oguzhan34 (96)
6 yıl önce sordu

  • Telefona 5 hesap ekleyip kullandıktan sonra böyle bir sorun oluştu. Şimdi 2 kullanıyorun sorun devam ediyor. oguzhan34 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Gmail uygulamasının bildirimlerini etkinleştirdin mi?

Aşağıda gösterdiğim adımları uyguladın mı? Bir de bunu dene.

omercik omercik (9418)
6 yıl önce cevaplandı

  • Evet bildirim açık. Gmail e mesaj gelmiyor ki ben sayfayı yenilediğimde sayfaya düşmeye başlıyorlar :( @farurhenho oguzhan34 6 yıl önce
  • Yani birisi sana mail gönderdiğinde bildirim gelmiyor mu Gmail uygulamasından? omercik 6 yıl önce
  • Dediklerinizi yaptım sorunum çözüldü. Teşekkürler @farurhenho oguzhan34 6 yıl önce