Telefonumda Google haberlerini görmemek için ne yapmalıyım?

Google'a girdiğimde bu haberleri görmek istemiyorum https://www.hizliresim.com/aqbb29g

misty misty (556)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android 12 için şu şekilde Google News yani Google haberleri kapatma yapabilirsin. Farklı android sürümlerinde Google haberleri kapatma yöntemi farklı olabilir.

    Google haberleri kapatma:

    1. Google uygulamasını aç.
    2. Sağ üst köşede harf ile gösterilen menü simgesine dokun.
      Android Google Menü
    3. Açılan menüden Ayarlar'a gir.
      Android google news kapatma
    4. Genel kısmında Keşfet'i kapalı duruma getir.
      Google news kapatma

    Bu işlemden sonra Google app üzerinde haberleri görmeyeceksin.

    murat murat (12492)