telefonumda kaldiramadigim uygulamalar var ve bunlar virus

Telefonumda kaldiramadjgim uygulamalar var ve bunlar virus telefonun  kendi  uygulmasi  gibi  gözüküyor teli sifirlasamda gitmiyor yine geliyor bunlari nasil temizlerim veya silerim telefonum huawei yardimci olursaniz  sevinirm

kadir007 kadir007 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Hard reset diye birşey var. Birde onu dene istersen.

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Temmuz hocam bu yeni tür android virüslerinde bu işe yaramıyor. Virüs kendini Android sistem dosyalarına yapıştırıyor. Temiz room yüklemeye kadar gidiyor çözüm. hakan 8 yıl önce
    • Bilmiyordum. temmuz 8 yıl önce
    • Biz de her gün yeni bir şey öğreniyoruz :)) hakan 8 yıl önce
    • :) temmuz 8 yıl önce

    Tam olarak nasil yapabilirm bi anlatirmisniz

    kadir007 kadir007 (1)
    8 yıl önce cevaplandı

      Maalesef bu tür Android virüslerinin temizlenmesi çok zor olabiliyor. Öncelikle telefon Root'lu mu?

      Bu virüslerin temizlenebilmesi için telefonun root edilmesi gerekiyor. Root nedir?

      Android telefon nasıl root edilir? linkinde anlatıldığı gibi telefonu root etmelisiniz. Daha sonra virüs taraması yapın.

      Dr Web. Android uygulamasını Google Play üzerinden indirin ve telefonu bir taratın.

      Aynı şekilde Avast ücretsiz'i de indirip telefonu taratmalısınız.

      hakan hakan (15424)