Telefonumda PUK kodu sorunu yaşıyorum

Arkadaşlar sabah telefonu kilit ekranındayken cebime koymuştum. 9 deneme hakkınız kaldı diye bir yazı çıktı PUK kodu için.

Hattım vodafone puk kodumu girdim kabul etti yeni bir sim girin dedi 4 haneli bir sim yazdım birdaha yazın diye bir yazı çıktı aynı 4 haneli yazıyı yazdım fakat 8 deneme hakkınız kaldı dedi nasıl yapablirim

ahakan ahakan (100)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Telefonu kapat - aç. PİN mi  soruyor, yoksa PUK mu? Pin soruyorsa yeni belirlediğin Pin kodunu gir. Puk soruyorsa PUK kodunu gir. PUK kodu sim kartı ilk aldığında, sim kartın olduğu plastiğin arka tarafında yazar. Tüm bu işlemlerde sorun yaşıyorsan Vodafone'u başka bir telefondan arayıp destek almanda fayda var.

    alattin alattin (16984)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Puk soruyordu hallettim teşekkürler. ahakan 5 yıl önce

    Problemi tam olarak anlayamadım. Yeni bir SIM şifresi belirlerken mi sıkıntı çıkıyor?

    omercik omercik (9418)