telefonumda silinen fotografları geri yüklemek istiyorum

merhaba, dün yanlışlıkla dosyalarımın tümünü sil yaptım ve bütün fotograflarım silindi. kurtarmak için 10 dan fazla program indirdim, recuva yı da indirip laptopa bağladım bir kısmı geri geldi ama çoğu yok :( acaba sildikten sonra program yüklediğim için mi büyük bir kısmı geri gelmedi? bunun için bir çözüm var mı kurtarabilir miyim hepsini ?

teşekkürler

kullanici405164 kullanici405164 (4)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    EaseUS MobiSaver for Android Free programını denediniz mi? Android silinen dosyaları kurtarmakda oldukça iyi bir programdır. Hatta en iyisidir diyebilirim.

    Program her ne kadar Free yazsa da ücretli. Silinen verileri görüntüleyebiliyorsunuz .  Silinen ve kurtaratılabilir veriler ile ilgili size bir ön izleme sunuyor.

    EaseUS MobiSaver for Android Free nasıl kullanılır?

    1. Buradan EaseUS MobiSaver for Android Free indirin ve bilgisayarınıza kurun.
    2. EaseUS MobiSaver for Android Free kurulduktan sonra programı açın.
    3. Android telefonunuzu bilgisayara USB kablo ile bağlayın.
    4. EaseUS MobiSaver for Android Free otomatik olarak telefonunuzu algılayacaktır.
    5. Tarama işlemi başlayacak daha sonra size kurtarılabilir bilgiler gösterilecektir.

    Kullanması oldukça kolay bir programdır. Sadece resim değil, telefon numaraları, mesajlar gibi pek çok silinen veriyi görüntülüyor.

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

    • bu prg. telefona mı indireceğim yoksa recuva gibi bilgisayara indirip, telefonumu bağlayacağım. ? teşekkür ederim kullanici405164 9 yıl önce
    • birazdan cevabımı düzenleyeceğim, nasıl kullanıldığını yazacağım. murat 9 yıl önce
    • Cevabımı düzenledim kontrol edebilirsiniz. murat 9 yıl önce

    akşam yapabiilirm bunu ancak, çok teşekkür ederim. peki ben telefonuma 10 dan fazla program yükledim bu tarz onlar fotografların üzerine mi kaydedilmiştir? fotograflarım yok olmuş mudur ? recuva ile 50 fotograf fln kurtarabildim en az 500 fotograf vardır halbuıki :(

    kullanici405164 kullanici405164 (4)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Evet kaybolmuş olma ihtimali var. Üzerine program yüklemişsiniz. Yüklenen programlar silinen fotoğrafların olduğu alana yazılmış işe fotoğrafları kurtaramazsınız. Burada artık şans faktörü devreye giriyor. murat 9 yıl önce
    • ama fotoğraf ve program aynı yere mi yükleniyor.. umarım kurtarabilirim çok önemli çünkü :( çok teşekkür ederim yardımlarınız için.. kullanici405164 9 yıl önce
    • Konu diskler olunca disk üzerinde böyle bir ayrım olmaz. hepsi dosyadır ve disk üzerinde o an uygun alanlara yerleştirilir murat 9 yıl önce
    • programı indirdim ama çalışmıyor pc de, yardımcı olabilir misiniz hata veriyor :( kullanici405164 9 yıl önce
    • Hatayı yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım. murat 9 yıl önce