Telefonumda Virüs Mü Var ?

Şarjim hizla bittigi icin greenify uygulamasini kullaniyorum arka plandaki uygulamalari kapatmak icin fakat her zaman on planda telefon acik oluyor zaten basta verdigim siteye girerseniz resmini gorursunuz ve ben bunu kapatsam bile telefonda konusabiliyorum telefonumda virus falan mi var ? ( belki size sacma gelmis olabilir ama durduramiyorumda bu uygulamayi her seferinde yeniden basliyor ) ve ayarlara girdigimde 3 tane telefon uygulamasi var sizce bu normal mi ? Ve son bir duzeltme yapiyim 1 tane telefon acilmiyor on planda az once 2 tane birden acildi ? Greenify oyle gosteriyordu

yardim1315 yardim1315 (37)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sistemini virüs taramasından geçir:

    Avast Mobile Security (tıkla)

    toprak34 toprak34 (2026)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Tmm da abi zaten antivirus gibi bir sey kullansam hileli oyunlari vs... viruslu olarak goruyor ? yardim1315 6 yıl önce
    • @yardim1315 Tabi virüs olarak görür çünkü onlar virüstür. Hileli oyunları telefonuna indirmeni tavsiye etmem. toprak34 6 yıl önce
    • Abi ben aylardir hileli oyun indiriyorum ve bir sikinti gormedim ve androidoyunclub gibi bir sitedende hileli oyun yukleyince yani virus oldugunu zannetmiyorum tabi sen daha iyi bilirsinde bilmiyorum abi ...bence onlar virus degil sirf virus gibi gosteriyorlar ki hile yapmiyalim bence amaclari bu. yardim1315 6 yıl önce
    • @yardim1315 Sen göremezsin tabikide. Arkaplanda çalışırlar. Sen arkaplandaki uygulamarı bir programla kapattığını zannedersin ama onlar hala çalışır. toprak34 6 yıl önce
    • Eskiden bende senin gibiydim. Hileli oyun indirirdim ve gerçeği görene kadar... Ben bir siteden (aslında birçok siteden) duydum virüs olduklarını. toprak34 6 yıl önce
    • Ben greenifyi kullanmadigim zaman cidden asiri sarjim hizla bitiyordu ama kullandim ve gordum sarjim gayet iyi durumda ve avast taramasini yeni bitirdim ve telefon uygulamasini TARAMADI bile ? Ve oyunlarimi degilde 3 tane hack icin kullandigim uygulamami tehtid olarak gordu ve usb hata ayiklamayi ve bilinmeyen kaynaklari actigimida tehtid olarak gordu cidden ilginc ? yardim1315 6 yıl önce
    • @yardim1315 Senin tercihin tabiki. İster indir, ister indirme. toprak34 6 yıl önce
    • Ben sana illa "İndirme indirme!!!" demiyorum. toprak34 6 yıl önce
    • Abi benim bastaki sorunum farkindaysan https://i.hizliresim.com/dG97aZ.png 3 tane telefon uygulamasini var ve bunlardan 1 tanesi her saniye aciliyor ( ben durdursam bile ) ve bunu bir telefon konusmasinda falan kapatinca konusmaya hayla devam ediyorum bu telefon adli uygulamayi kaldiramiyorum ve virus mu degil mi onuda bilmiyorum ? yardim1315 6 yıl önce
    • Ve avast hileli oyunlarim tehdit olarak gormedi yardim1315 6 yıl önce
    • Abi yardimci olursan sevinirim :) yardim1315 6 yıl önce
    • @yardim1315 Daha detaylı bilgi verirsen sevinirim :) toprak34 6 yıl önce
    • Abi daha nasıl detay veriyim bas baya her şeyi anlattığım gibi başka ek bir durum yok ? yardim1315 6 yıl önce
    • @yardim1315 Telefon açık oluyor derken kastettiğin şey Arama mı? Bunları açarsan daha iyi olur. (Diğer kullanıcıların anlayabilme açısından) toprak34 6 yıl önce
    • O zaman şöyle soruyım telefonda ayarlara giriyorum uygulama yöneticisi açıyorum ve 3 tane telefon var https://i.hizliresim.com/7Nj61l.png buraya bakın yani sence bu normal mi abi ? yardim1315 6 yıl önce
    • Ve bunlardan sadece genelde 1 tanesi arada 2 tanesi on planda aciliyor yani greenify on planda acik diyor ve acikta ? yardim1315 6 yıl önce
    • @yardim1315 O normal birşey. Benim telefonumda da var. toprak34 6 yıl önce
    • Nasil yani sizin telefonda da mi 3 tane telefon var ? yardim1315 6 yıl önce
    • 3 tane olmasada 1 tane var. Ayrıca bunda bu kadar panik yapmana gerek yok. Sonuçta onlar bir "Sistem" uygulaması. toprak34 6 yıl önce
    • @yardim1315 toprak34 6 yıl önce
    • Yaw abi panik yapmiyorum ama galip degil mi ? yardim1315 6 yıl önce
    • @yardim1315 :))) toprak34 6 yıl önce
    • Tmm abi anladim cevapladigin icin tesekkur ederim :P yardim1315 6 yıl önce