Telefonumda WiFi çok yavaş

Sony Xperia Z1 Compact telefonumda WiFi çekimi az evde arada 1 oda var modeme ama ona rağmen az çekiyor. Bir de arkadaşımın telefonu 3-4 diş çekerken benim telefonum 1 diş çekiyor. Yardımcı olabilir misiniz?

kaptanbey kaptanbey (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Modemden kanal değiştirmeyi dene. Toplam 13 kanal bulunur. Kanallari tek tek dener, en verimli kanalı sabitlersin.

    Eğer kanal değişiklikleri ise yaramazsa telefona hard reset atarsın (fabrika ayarlarına donersin).

    temmuz temmuz (12505)
    5 yıl önce cevaplandı

      bunları deneyeceğim ama 2-3 yerde internet e girdim yine böyle idi arkaşımın çekimi benden daha iyiydi fabrika ayarlarına geri döndürürsem düzelir mi

      kaptanbey kaptanbey (1)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Niye denemiyorsun? temmuz 5 yıl önce