Telefonumda WiFi var ama internete girmiyor

Android telefonumda WiFi'ye bağlanma sorunu yaşıyorum. Telefonum WiFİ'ye bağlanmıyor, bağlansa da WiFi var ama internete girmiyor. Yaşadığım bu wifi'ye bağlanma sorununu nasıl çözerim?

kullanici872788 kullanici872788 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Operatör teknik desteğe telefon ile gerekli ayarları sor. Eğer olabiliyorsa ayarları mesaj ile iletsinler.

    temmuz temmuz (12505)
    5 yıl önce cevaplandı

      Ağı unutup tekrar giriş yap. Daha sonra dhcp den verilen ipleri elle gir birde öyle dene

      thelosstt thelosstt (1)