Telefonumdaki Sd karttan yanlışlikla sildigim ses dosyalarını nasıl geri getiririm

Sd karttan sildigim ses dosyalarını nasil geri getirebilirim

nehir68 nehir68 (86)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    imkanın varsa SD kartı bilgisayara bağla.  Daha sonra şurada anlatılanları yap: Silinen, kaybolan fotoğraflar nasıl geri getirilir?

    Başlığa aldanma, ses dosyaları da dahil tüm silinenleri bulabilir Photorec programı.

    hakan hakan (15409)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Bilgisayara bağlamadan telefon üźerinden yapamaz mıyım?? nehir68 3 yıl önce
    • Ayrıca kartı okuyucusuyla birlikte bilgisayara taksam da usb kullanmasam olur mu? nehir68 3 yıl önce
    • @nehir68 telefon üzerine uygulama yüklemen gerekir. Bu durumda silinen dosyaların üzerine yazabilirsin. ayrıca PC'deki yazılımlar daha etkili. Kart okuyucu ile birlikte pc ye takabilirsin elbette. hakan 3 yıl önce

    Telefon ROOT'lu ise bilgisayara takıp File Recovery programları ile geri getirilebilir diye düşünüyorum, denemeden olmaz. Ben hiç denemedim, ihtiyacım olmadığı için. Ya da SD kartı kart okuyucusu vasıtasıyla PC'ye taktıktan sonra File Recovery programlarını deneyebilirsin.

    hydra hydra (3800)