Telefonumdaki tango programında kişi engelleme nasıl yapılır?

samsung neo markalı telefonumda tangoda kişi engellemesini resimde anlattığınız gibi yapmaya çalıştım fakat sağ üst köşede ayarlar simgesi yerine üç nokta üst üste şekli çıkıyor ona tıkladığımda ise karşıma iki şık çıkıyor kişi ekle ve sohbet bilgileri diye engelleme diye bir seçenek yok bu konuda yardımcı olursanız sevinirim listemde ekli olmayan bir kişiyi engellemek istiyorum fakat engelleme şıkkını bulamadığımdan engelleyemiyorum

kullanici81077 kullanici81077 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu konu daha önceden uzmanim.net üzerinde cevaplanmıştır.

    Detaylı çözüme aşağıdan ulaşabilirsiniz.

    Tango'da kişi engelleme nasıl yapılır?

    ismailsarp ismailsarp (6010)