Telefonumdaki uygulamalar sürekli donuyor. Ne yapmalıyım?

Telefonumdaki uygulamalar instagram olsun facebook olsun sürekli donuyor sonra kendi kendine kapanıyor niçin olabilir 🤔🤔🤔

nehir68 nehir68 (86)
6 yıl önce sordu

  • Telefon modeli nedir? Hangi sıklıklarla oluyor? omercik 6 yıl önce
  • Samsung a5 sürekli oluyo nerdeyse nehir68 6 yıl önce
  • Evet @farurhenho nehir68 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Telefonundaki bellek yoğunluğundan kaynaklı olabilir. 1 defa fabrika ayarlarına dönmeyi dene öncelikle.

omercik omercik (9418)
6 yıl önce cevaplandı

  • Zaten yeni format atıldı nehir68 6 yıl önce
  • Bunu biraz araştırdım. Telefonun işlemcisinin frekans hızından dolayı kasma problemleri oluyor diyenler var. Bütün uygulamalarda mı oluyor bu sorun? Ne sıklıkla? @nehir68 omercik 6 yıl önce
  • Daha çok instagramda oluyor ama facebook ta da oldu bikaç kez @farurhenho nehir68 6 yıl önce
  • https://uzmanim.net/soru/instagram-da-en-sik-karsilasilan-sorunlar-ve-cozumleri/83830 omercik 6 yıl önce
  • Buradaki paylaştığım yazıda yazdığı gibi telefonun belleği yetersiz kalabilir Instagram ve Facebook uygulamalarına.. @nehir68 omercik 6 yıl önce