Telefonumdan Viber uygulamasını silersem, mesajlaştığım kişilerdeki mesajlarım silinir mi?

Viber uygulamasını telefonumdam kaldırsam, mesajlaştığım kişilerin Viber'ındaki mesajlarım siliniyor mu?

Eğer siliniyorsa, Viber'ı tekrar kursam, bu mesajlar mesajlaştığım kişilerin telefonuna geri geliyor mu?

Karşı tarafa gönderdiğim mesajları ben silebilir miyim? İlla karşı tarafın mı silmesi gerekiyor

kullanici860486 kullanici860486 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hayır silinmez. Karşı tarafta mesajlar aynen durur. Sadece sizin telefonunuzda, eğer verileri de silerseniz mesajlar silinir.

    Viber'ı kendi telefonunuzdan kaldırmak sadece kendi telefonunuzu etkiler. Karşı tarafı etkilemez.

    murat murat (12492)
    7 yıl önce cevaplandı

      Viber gibi mesajlaşma programlarında karşı tarafın mesajlarını silemezsiniz. Sizin Viber'ı kaldırmanız sadece sizi etkiler. Karşı taraf yani mesajlaştığınız kişi mesajları silmediği müddetçe mesajlarınız onun telefonunda kalır.

      Yine sizin Viber'i kaldırmanız, yüklemeniz sadece sizi bağlar. Başka kimse etkilenmez. Mesajlarınız aynen durur.

      cemkara cemkara (4215)