Telefonumdan video izleyemiyorum

Huwaei tlf.kullaniyorum. internetteki videolari, uygulama icindeki videolari ve tarafima gonderilen videoları izleyemiyorum. surekli kullandigim defalarca ciddo izledigim bir uygulama 2 gun once şöyle bir uyari verdi; bu uygulama artik tlfnunuzla uyumlu degil. Birden boyle birsey Nasil oluyor? Huwaei model bll-l21

sevalaves sevalaves (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Artık bir çok uygulama eski telefonlardan desteğini yavaş yavaş kesiyor bu yüzden bu tip sorunlar yaşaman normal ama çözümü de var.

    PUBG Mobile cihazınız bu sürümle uyumlu değil ÇÖZÜMÜ

    Yukarıdaki videodaki işlemleri teker teker uygula ama sen pubg indirme hangi uygulamada "bu sürümle uyumlu değil" hatası veriyorsa o uygulamayı o siteden indir ve kurulumunu yap.

    https://apkpure.com/tr/

    darkcrak darkcrak (5168)