Telefonumu kaybetdim. Nasil bulabilirim?

Selam aleykum abiler. Dün telefonumu kaybetdim. Telefonun cihazimi bul özelliği kapali. Telefonun kutusu var. Bu kutu üzerinden buluyorlar ya. Böyle nasil bula bilirim

benmerakettimde benmerakettimde (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Aleyküm selam, aşağıdaki linkte Google tarafından yayınlanan bir rapor var. Cihazımı bul özelliği olmadan cihazı normal kullanıcıların bulması mümkün değil diye biliyorum ama siz yine de bu linktekileri bir deneyin bence.

    LİNK: https://support.google.com/accounts/answer/6160491?hl=tr

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    2 yıl önce cevaplandı

    Cihazı bul ve GPS açık olmadan cihazı senin bulman zor. Ancak operatörün telefonun açıksa konumunu belirleyebilir fakat bu da ayrıntılı olmaz. Mesela Taksim civarında gibi bir konum olur.  En yakın baz istasyonu hangisiyse onun konumunu alır.

    murat murat (12492)