Telefonumun anakartını değiştirebilir miyim?

Samsung Galaxy S5 G900H model telefonum var. S5 G900H modeli, G900F modelinden yavaş ve 4.5G desteklemiyor. Telefonların dış görünüşlerı falan herşeyi aynı. S5 G900F model anakart alıp bu cihaza takabilir miyim?

abduss abduss (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Telefonunuzun anakartını değiştirmeye çalışıyorsunuz? Doğru mu anladım? :)

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Evet ama benim cihazım g900h istediğüm g900f dış görünüş-anakartın tipi falan herşey aynı sadece istediğim anakart daha hızlı ve 4.5G si var abduss 6 yıl önce
    • İkiside S5 anakartı abduss 6 yıl önce
    • Böyle bir şey mümkün değil. Telefonlarda anakart değişimi yapamazsınız. @abduss omercik 6 yıl önce

    Evet SAMSUNG S5 cihaz ama g900h modeli ben g900f anakart takabilirmiyim

    abduss abduss (1)