telefonumun bataryası 2 şer 2 şer düşüyor yardım

telefonum LENOVO K6 1 haftadır şarjım 2 şer 2 şer düşüyor neden dir bu lütfen yardım

kullanici595625 kullanici595625 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Çevrenden veya herhangi bit GSM Shop'tan eğer aynı tür bir batarya bulabilirsen onunlada denersin ve bu şekilde problemin bataryadamı yoksa telefondamı olduğunu anlayabilirsin. Problem bataryada sonucu çıkarsa yeni batarya satın alınır. Eğer problem bataryada değilde telefonun kendisinde çıkarsa bu defa telefon sıfırlanır, fabrika ayarlarına dönülür. Veya bu fabrika ayarları ilk olarak yapılabilir. Bu halde sonuç değişirse zaten problem çözülmüş olacaktır. Ama eğer aynı durum devam ederse bu sonuçta bataryanın bozulduğunu gösterecektir ve yine yeni bir batarya satın almak gerekecektir.

    temmuz temmuz (12505)