Telefonumun eski kilit resmine geri dönmek istiyorum.

Uzun zamandır kullandığım telefonumun kilit ekranında ki resmini değiştirdim

Fakat bunu yaptıktan sonra telefonumun dizaynı otomatik olarak değişti.

Örneğin uygulamalarımın simgelerinin şekilleri,  saat ve tarih şekilleri değişti.

Bu durum hiç hoşuma gitmedi.

Eski duruma yani  uygamaların eski görünümlerine , saat, tarih ve hava durumunu gösteren simgelerime geri dönmek istiyorum.

Aynı kilit ekranı resmini de bulamıyorum arka kapak uygulamasında.

Ne yapa bilirim ?

Bu işin çaresi var mı?

Telefonumun marka ve modeli xioami redmi note 8

mat7 mat7 (341)
2 yıl önce sordu

  • Soruma olumlu yada olumsuz bir cevap bekliyorum arkadaşlar lütfen .... mat7 2 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Orijinal simgelere ve duvar kağıdına geri dönebilirsiniz. Orijinal duvar kağıdına geri dönmek için xiaomi cihazlarında bulunan Temalar'a giriş yapmanız ve oradan ayarları yapmanız gerekiyor.

darkcrak darkcrak (5168)
2 yıl önce cevaplandı

  • Tam anlayamadım açıkçası. Tldnumda galeri diye bir dosya var fakat o dosyada çektiğim resimler var . Galeri mağazası diye başka bir bölümde bulamadım ... Bilgi varsa paylaşın lütfen 🤲. @darkcrak (5059) mat7 2 yıl önce
  • @mat7 temalar diye uygulama olması gerekiyor cihazında. darkcrak 2 yıl önce
  • Duvar kağıdına geri döndüm fakat simgelerin şekili aynı. Onu geçtim tarih ve gün göstermesinde bir sorun var gün İngilizce yazıyor ve tarih 27/9 şekilde yazıyor. Daha önce günü Türkçe , tarihi de 27.9.2021 şekilde yazıyordu. Ve sağ üst köşede hava durumu gösteren bir simge vardı o simge tamamen yok oldu. İlginç bir durum @darkcrak mat7 2 yıl önce
  • Simgeleri de oradan ayarlayabiliyorsun. @mat7 darkcrak 2 yıl önce
  • Tamam araştıra karıştıra nihayet eski görünümüne geri döndüm 😌👍. Çok teşekkürler yol gösterdiğiniz için 🙏 sağ olun, bilginize sağlık... @darkcrak mat7 2 yıl önce
  • Ya tekrar çok teşekkür ederim çok mutlu oldum 😌 @darkcrak mat7 2 yıl önce
  • Rica ederim @mat7 :) darkcrak 2 yıl önce