Telefonumun mesaj ikonunda 1 işareti gitmiyor

Merhabalar benim telefonun markası Vestel Venüs 5000.Benim sorunum ise şöyle telefonumun mesaj ikonunda 1 yazıyor fakat mesajlarda okunmamış mesaj yok.Simgeyi kaldırdım olmadı teli yeniden başlattım olmadı.Buna bir çözüm var mı acaba?

aloneman16 aloneman16 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Uygulama yöneticisine girip Mesaj uygulamasının verilerini temizledin mi?

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Evet temizledim

      aloneman16 aloneman16 (1)