Telefonumun Sağ üst köşesinde Beyaz bir nokta var bunun anlamı nedir? Nasıl çözülür?

Telefonumun Sağ üst köşesinde Beyaz bir nokta var ben izlemiyormuşum? Bu bir virüsmü? Yoksa teknik bir şeymi?

furkanhan furkanhan (1)
3 yıl önce sordu

  • Telefonunuz iPhone ise yeni özellik olarak şunu söyleyebilirim. Eğer kameranız başka bir uygulama tarafından kullanıyorsa o nokta yanıp sönecektir. Fakat android kullanıyorsanız. Marka Model veya mümkünse dışarıdan başka bir fotoğraf çekip bizimle paylaşırsanız sorununuz daha anlaşılır olabilir biz de ona göre yardımcı olabiliriz. manlygarroway 3 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Telefonu kapatıp açtığındada o beyaz bir nokta varsa yani telefon açılırken o nokta yinede var ise o zaman ekranda bir sorun var yani teknik bir sorun diyebilirim.

darkcrak darkcrak (5168)
3 yıl önce cevaplandı

  • Telefon açıkken bazen köşede veya bir nokta çıkıyor 10-15 dakika sonra kayboluyor Virüs veya beni izliyen birileri olabilirmi? furkanhan 3 yıl önce