Telefonumun sd kartını başka bi telefona taktım uygulamalarım yüklenmedi.

Telefona takınca

  1. Taşınabilir bir depolama birimi kullanın
  2. Dahili depolama olarak kullanın

diye 2 seçenek çıktı. üstekini seçtim. oyunları nasıl yükleyebilirim?

misty misty (556)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bildiğim kadarıyla oyunlarınızı SD karta taşıdığınız zaman sadece oyunla alakalı data (veri) dosyaları taşınıyor. Bunun yanında oyuna/uygulamaya ait .apk uzantılı dosyayıda diğer telefona kurmanız gerek. Yoksa çalışmaz.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • apk dosyaları nerede @farurhenho misty 6 yıl önce
    • Play Store'da "App Saver" adlı bir uygulama var. Bunu indirerek önce istediğiniz bir oyun/uygulamaya ait .apk dosyasını oluşturabilirsiniz. omercik 6 yıl önce
    • şu an sd kartı hariç telefonum tamirde. yani elimde başka bir telefon ve sd kart var, asıl telefon elimde olmadan yapabileceğim bir şey yok mu? @farurhenho misty 6 yıl önce
    • Eğer elinizdeki SD kartta hangi uygulamaların olduğunu biliyorsanız onu Play Store'dan indirmeyi deneyin. Belki işe yarayabilir omercik 6 yıl önce
    • o zaman oyunlara kaldığım yerden devam edemem :/ @farurhenho misty 6 yıl önce
    • Bazı oyunlar account sistemi ile çalışıyor. Yani hesabınızı bağlayabiliyorsunuz. Bahsettiğiniz oyun öyleyse ve hesabınızı bağladıysanız daha önce kaldığınız yerden devam edersiniz. omercik 6 yıl önce