Telefonun hafızası düştü, nasıl düzeltirim?

Arkadaşlar telefonumun hafızası 32 GB idi. Birkaç program yüklemek istedim "yetersiz hafıza" hatası verdi. Dosyalarım'dan hafızaya baktım 16 GB yazıyor. Anlamadım nereye gitti bu geri kalan 16 GB? Telefonun hafızası düştü nasıl düzeltebilirim? Telefonu sıfırlasam düzelir mi?

ahakan ahakan (100)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bir hatan var. Telefonun hafızası öyle kendi kendine kaybolmaz. Elbette telefonu sıfırlamayı deneyebilirsin. Zaten eğer böyle bir durum söz konusuysa yapabileceğin tek şey bu.

    Donanım olarak bir arızası, sorunu yoksa telefonun belleği kaybolmaz. Kayboluyorsa da donanımsal bir sorun var demektir.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • birkaç ay önce garantiye yollamıştım android 6 da kalmıştı 7 ye güncelleme gelmiyordu. ahakan 5 yıl önce
    • Yaptılar yolladılar fakat şu günlerde çok uygulama indirdim hafıza yetersiz dedi bakayım derken 32 gb lık hafıza 16gb oldu anlamadım. Telefonu sertte düşürmedim her zaman kılıfı ile kullandım artık bidaha garanti yolu gözüktü gibi ahakan 5 yıl önce