Telefonun Müzik uygulamasındaki şarkı resmi bulanık gözüküyor

Ben Galaxy J7 Prime kullanıyorum. Müziklerdeki resimler çok bulanık, çok kötü duruyor. Çözümü nedir?

kullanici12512 kullanici12512 (1)
6 yıl önce sordu

  • Gören varsa gördüm Yazsın da aktiflik var mı bakalım kullanici12512 6 yıl önce

Toplam 3 Cevap

Bana özel mesajdanda sormuşsun ama bu hususlardan ben pek anlamam. İstersen @hakan ve @farurhenho'yada bir duyuralım, onlarda baksın. Onlar bilebilirler. Elbette uzmanım.net'in başka üyeleride bilebilirler. Sabrederek beklemelisin.

Ama illede sendende bir cevap, bir çözüm tavsiyesi bekliyorum dersen ben sana ancak telefonunu sıfırla (fabrika ayarlarına geri al) ve yeniden bak, yeniden dene diyebilirim. Bu probleminin çözümüne ait başka bir tahmin ve çözüm tavsiyem olamıyor maalesef.

temmuz temmuz (12505)
6 yıl önce cevaplandı

    Muzik uygulamasının ön bellek verilerini temizle. Muhtemelen düşük çözünürlük indirilmiş. Bağlantın kötü olduğunda böyle olur.

    Sorun devam ederse Şu klasördeki resim dosyaları sil:

    /storage/emulated/0/Android/data/com.android.providers.media/albumthumbs

    hakan hakan (15424)
    6 yıl önce cevaplandı

      Müziğin kapak resminin bulanık olması o müziği indirdiğiniz yere göre de değişebilir. Android'de o müzikle alakalı bütün bilgileri (başlık, albüm bilgileri gibi) otomatik olarak düzenleyen bir program bulunur. Onu kullanabilirsiniz.

      Automatic Tag Editor: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fillobotto.mp3tagger

      omercik omercik (9418)