Telefonun tarihini ileri almak sıkıntı yaratırmı?

Telefonumda ki bir sıkıntı için neti kapatıp tarihi ileri aldım tabi bildirimler fırlamaya başladı bir anda işte google play güncellemeleri kontrol ediliyor falan yazdı böyle işte misal demeye çalıştığım tarihi ileri almak bir sıkıntı yaratır mı?

Android7

*Tarihi geri aldım zaten.

selocan787 selocan787 (107)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    whatsap facebook gibi uygulamalar çalışmayabilir tarih saat yanlış oldugunda çalışmıyolar..

    krsn krsn (233)
    6 yıl önce cevaplandı

      Telefonunuzun tarihini neden ileri almak istiyorsunuz anlayamadım. WhatsApp çalışmayabilir.

      omercik omercik (9418)