Telefonun wallpaperi sağ üste kaymış ve küçülmüş

Dün gece böyle bişey yoktu fakat sabah telefonuma baktığımda wallpaperin sağ üste kayıp küçüldüğünü gördüm ve geri kalan yerler siyahtı. Bu sizce neden olabilir  Telefon ANDROİD

Geri kalan yerler siyah

http://imgur.com/zPQz23U ss burda

selocan787 selocan787 (107)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu arkaplan boyutlandırma ile ilgili bir sorun olabilir ya da anlık bir hatadan dolayı işletim sisteminden de kaynaklanabilir.Sorunu çözmek için farklı bir arka plan belirleyerek tekrar eskisine geri dönmeyi deneyebilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)