Telegram connecting sorunu - 14 Ekim 2018

Telegram'da uzun bir süredir connecting yazısında kalıyor bağlanmıyor. Hiç kimseye mesaj atılmıyor. Telegram connecting sorununu nasıl çözebiliriz?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telegram connecting sorunu nasıl çözülür?

    Telegram bir süredir teknik bir sunucu problemi yaşıyor. Yaşanan sunucu hatasından dolayı connecting yazısında kalıyor ve hiç mesaj alış-verişi yapılamıyor. Bu sebepten ötürü connecting sorunu yaşıyorsunuz.

    Telegram connecting yazısında kalması sunucu problemi olduğu için bunu siz çözemezsiniz. Telegram yetkilileri bu sorunu çözmeliler, çözülmesini beklemek gerekiyor.

    omercik omercik (9418)