Telegram hesabımı silmek isterken bir sorunla karşılaşıyorum

Bildiğiniz üzere telegramda hesap silmek için webden bir link ile hesap silme sayfasından siliyoruz, fakat ben o sayfaya girdikten sonra telefon numaramı kutucuğa yazıyorum bir hata alıyorum, hata: "Üzgünüm, çok fazla deneme. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz." Bu işlemi fazladan yaptığım için engellendim fakat benim burada sormak istediğim bu engeli kaldırmak icin ne yapabilirim? (Her türlü telegram destek maili veya uygulama içinden destek kanalıyla iletişime geçtim fakat hiçbir şekilde geri dönüş olmadı, olmuyor.)  Lütfen bekleyin diyor, bekliyorum saatlerce fakat hala aynı. Hani beklemem gerekirse bile ne kadar bir süre bunun hakkında hiçbir bilgi yok. Size ikinci sorum da bunun kalkması için ne kadar beklemeliyim?, bilgisi olan dönüş yaparsa şimdiden teşekkürler.

emre123677 emre123677 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telegramda kendi kendine hesabı siliyor, en az 6 ay içinde hesap silinmesini kendi sitesinde belirtmiş.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)