Telegram telefon numarası doğrulama kodu gelmiyor

Telefonuma Telegram yükledim. Telefon numaramı girip ileriye dokunduğum 1:30 dakika içinde SMS gelecek diyor. Bekliyorum. Fakat telefonuma telefon doğrulama kodu gelmiyor. Sorun ne olabilir? Bir kaç defa denedim fakat bir türlü doğrulama mesajı gelmedi.

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telegram ile ilgili anlık bir sorun olabilir veya senin şebeken ile ilgili telefonun ile ilgili bir sorunda olabilir ilk önce mesaj alıp alamadığından emin ol mesela operatöründen bir bilgilendirme mesajı alarak test edebilirsin eğer mesaj alma ile ilgili bir sorun değilse büyük ihtimalle geçici olarak yaşanan bir durumdur Çok düşük ihtimal senin numaran ile ilgili belki sorun olabilir onuda test etmek için başka bir numara ile aynı anda mesaj göndermesini dene eğer senin numarana gelmeyipte başka numaraya gelirse senin numaran ile ilgili bir sorun olabilir o zaman destek e postası atarak iletişime geçmeyi deneyebilirsin.

    umuttt umuttt (207)
    4 yıl önce cevaplandı

    • 10 gündür giremedim yani anlık değil ichbinzeliha 2 yıl önce