Telegramdan topluca dosya nasıl indirilir?

Telegramda bir kanal 9000 dosya paylaşmış. Çoğunu indirmek istiyorum ama arada indirmek istmediklerim de var.

misty misty (556)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1. Telegram Desktop indir ve kur.
    2. Telefonunla senkronize et.
    3. Güvenlik sebebiyle 24 saat beklemen gerek.
    4. Kanal adına tıkla.
    5. Kanal bilgisi çıkarsa çarpıdan kapat.
    6. Sağ üst köşeden 3 noktaya tıkla.
    7. Export history(Kanal geçmişini dışa aktar) seç.
    8. Files'in ya da indirmek istediğin dosya türünün yanındaki kutucuğa tik at, diğerlerinde tik varsa kaldır.
    9. Limiti maksimuma getir.
    10. Export(Dışa aktar)'a tıkla.
    11. İstemediğin dosyalar için indirmenin başında bekleyip art arda çıkan dosya adlarını takip etmen gerek. Dosya isminin altındaki Skip this file(Bu dosyayı atla)ya tıklayarak istemediğin dosyaların yüklenip bilgisayarda yer kaplamasını engellersin.
    12. Dosyalar bilgisayarında belgeler içindeki indirilenler/karşıdan yüklenenler klasörü içindeki Telegram Desktop klasörüne yüklenecek ama bunu değiştirmek istersen exporta tıklamadan önce Path(Yol)'a tıklayarak değiştirebilirsin.
    13. Aynı şekilde hangi tarihler arasındaki dosyaların indirileceğini de seçebilirsin.
    misty misty (556)