Telesekreter ücreti arayan hatta mı? Aranan hatta mı yazılıyor?

Bu soru buraya tam olarak ait değil ama yinede sormak istiyorum .

Belki  aynı  sorunu  yaşayan  vardır.

Bu  soruyu  bağlı  olduğum  operetöre  sordum  cevap  alabilmek  için  çatladım ve işin kötüsü  alamadım.

Sorum şu bir karşı hattı arıyor,  karşı  açmıyor veya kapalı oluyor.

Ve  arayan hat kapatmakta gecikiyor ve sekretere bağlanıyor  istemediği  halde.

Vede bu  sekretere  bağlanmak  ücretli oluyor.

Merakım şu bu ücret arayan hattamı  yoksa  aranan  hattamı  yazılıyor ?

Bilen varsa  cevap versin  lütfen  ?

Soru siteye uygun değilse kaldırabilirsiniz.

mat7 mat7 (341)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aslında her iki tarafa da yazılıyor.  Şöyle ki telesekterer devreye girer ve arayan kişi telesekretere mesaj bırakırsa bu normal arama gibi işler. Yani siz aradınız ve karşı taraf cevapladı. Aynen bunun gibi işler ve arayan kişinin tarifesi üzerinden fiyatlandırılır.

    Telesekreter servisi kullanan kişide bağlı olduğu operatöre bunun için bir ücret öder  ya da bu hizmet o operatörde ücretsiz olabilir. Fakat sanırım artık ücretsiz telesekreter hizmeti olan operatör yok. Hepsi bir servis ücreti alıyor.

    hakan hakan (15424)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Nereden para kapacaklarını bilemiyorlar sağ olsunlar. Teşekkürler cevap için . @hakan (12859) mat7 4 yıl önce