Televizyon akıllı TV ye çevrilir mi?

Selam dostlar

TV ler akıllı TV ye çevrilir mi? ROM atılır mı? Android sisteme çevrilebilir mı?

aserifkuzu aserifkuzu (188)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    • Yani şu benim kendinden uydu alıcısı regale bilgisayarla bağlanıp böyle bireylerini değiştirip akıllı TV yapamıyoz mu @temmuz :)) aserifkuzu 6 yıl önce
    • İlla bayılmak lazım mı yani parayı :) aserifkuzu 6 yıl önce
    • @temmuz vur dedim öldürdün dostum :)) eyvallah ;) aserifkuzu 6 yıl önce
    • Maalesef .. İllede bayılmak lazım :) @aserifkuzu temmuz 6 yıl önce
    • Belki @ismailsarp @toprak34 @alattin @candan ın bi fikri vardır daha ucuz olan :) aserifkuzu 6 yıl önce
    • Ucuz etin yahnisi yavan olur diye bir söz var, sen omu biliyormusun :) @aserifkuzu temmuz 6 yıl önce
    • Umut fakirin ekmeği diyorum o zaman @temmuz :) aserifkuzu 6 yıl önce
    • Alacak olursan en ucuzu ANDROİD SMART TV BOX 2GB RAM 8 GB HAFIZA MİNİ PC 276 Lira. Daha ucuzlarını düşünmemelisin. Zira pek bir işe yaramaz (beklentilerini karşılamaz) paranda boşa gider @aserifkuzu temmuz 6 yıl önce
    • Eyvallah @temmuz sağolasın dostum :) aserifkuzu 6 yıl önce
    • :) @aserifkuzu temmuz 6 yıl önce
    • @aserifkuzu @temmuz 'un dediğini yap bencede :) toprak34 6 yıl önce
    • Alacak olursan ucuz olarak ANDROİD SMART TV BOX 2GB RAM 8 GB HAFIZA MİNİ PC olabilir demiştim ama biraz bakınca bu tavsiyemi geri çekiyorum. Zira fiyatlarda bir tuhaflık var. Zira 148 Lira ile 276 Lira arası değişiyorlar aynı ürün olmasına rağmen. Acaba niye? Huylandım doğrusu, alacak olursan bunu almamalsın diye düşünüyorum @aserifkuzu temmuz 6 yıl önce
    • Bence de o daha uygun gibi aserifkuzu 6 yıl önce
    • @aserifkuzu, @temmuz gerekli olan her şeyi yazmış. Ben Xiaomi markasının ürünlerini beğeniyorum. Fiyat / performans olarak iyi oluyorlar. Ama bildiğim ve önerebileceğim bir ürün yok açıkcası. alattin 6 yıl önce