Televizyon aldım kurulumu için servisi beklemek zorunda mıyım?

İyi günler herkese, Vatan'dan LG Led TV aldım, teslim ettiler ve kurulumu için LG servisinin numarasını verdiler. Servisi aradım ama kaç gündür telefonu açmıyorlar, ilgilenmiyorlar. Yani televizyon elimde kaldı. Benim televizyon bilgisayar işlerinden anlayan bir kuzenim var, onu çağırıp kurdursam acaba bir sorun olur mu? Kutuyu ilk biz açıp biz kurduk diye garanti kapsamından falan çıkarırlar mı? Veya ona benzer bir sıkıntı olur mu? Daha önce böyle bir sorun yaşayanlar bilgilendirirse çok sevinirim...

sevgikilinc sevgikilinc (22)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Eğer kurulumda bir problem olmazsa daha sonra birşey olmaz. Garantisi falanda bozulmaz. Yeterki ilk kurulumda bir problem çıkmasın (Normalde problem çıkmaz zaten. TV kurulumları öyle karmaşık ve zor işler değildir).

    Televizyonunuzu güle güle kullanın :)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Bende @temmuz hocam gibi sizin kurmanızda bir sakınca olmadığını düşünüyorum. Ama servis yinede gelsin, yanlış bilmiyorsam servis gelip kurulduğunu teyit ediyor ve garantiyi aktif hale getiriyor. Yani yinede servisin gelmesi taraftarıyım

      omercik omercik (9418)