Televizyon hd kanalda donmalar oluyor

Televizyon hd kanalda donmalar oluyor,star tv hd izliyorduk ekran dondu renkler falan degisti normal hd hd olmayan kanali actik duzeldi

Marka kablotv

Televizyin arcelkk

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Televizyon hiç bir zaman donmaz

    Sorunun Çanak antenden kaynaklana bilir rüzgar falan estiğinde çanak anten yerinden oynayınca kanallar donmaya başlar ve kanal gidip gelir çıt pıt sester çıkartır bizim çanak anten de oynuyor aynı anteni sabitleyince düzeliyor televizyoncuya git ve bakmasını iste :/

    darkcrak darkcrak (5168)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @darkcrak neden donmaz? Hem bizim televizyin antenli değil.. ozgurlol 5 yıl önce
    • Televizyonda oyun oynamıyorsun bir şey yüklemiyor'sun ki nasıl donsun :/ sadece digitürk vs kutuyu televizyona takıyorsun ve televizyon çalışıyor onunla birlikte donma imkanı yok televizyonun yani nasıl ps4 oynayınca en ağır oyun bile oynanıyor :/ @ozgurlol darkcrak 5 yıl önce

    Kablo Tv yayını ile alakalı bir sorun oluşmuş olabilir. Sorun devam ediyor mu?  Eğer çanak kullanıyor olsaydın Çanak döndmüştür ve yeniden ayarlanması gerekir diyecektim ama kablo tv kullanıyormuşsun. Sorunun Tv de olduğunu düşünmüyorum.  Sorun devam ediyor ve kalıcıysa kablo tv yi araman gerekebilir.

    murat murat (12492)