Televizyon mu yoksa bilgisayar monitörü mü almalıyım?

Merhaba arkadaşlar, internet ve film için monitör alacağım, bazı arkadaşlarım televizyon al "hdmı" vasıtasıyla hem televizyon olarak hem de bilgisayar monitörü olarak kullanabilirsin dediler, sizce televizyon mu yoksa bilgisayar monitörü mü almalıyım. Ayrıca çok büyük bir monitör ile internette yazı okumak zor olur diye düşünüyorum, bilmiyorum doğru mu?

kalenderrr kalenderrr (41)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dostum Bana sorarsan Bilgisayar monitör al. Televizyon monitörü büyük olur sağlık açısından da yararlı olmaz. ben 22 inç monitör kullanıyorum. Gayet güzel. Boyutu da çok iyi.

    Yardımcı olduysam puan verebilirsin :)

    gorkemkazak gorkemkazak (36)