Telif atan şirket gönderdiğim maillere bakmıyor

Önceki kanalımda telif yemiştim eğer bu açılırsa kanal belki açılabilir , ama şirket e nerdeyse 40 tane eposta yolladım 1 tane cevap bile yazmadılar .

Şirket SUPERCELL

Video konusu oyun hile videosu

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hile paylaşmışsın. Direkt oyunun yapımcısı sana telif atmış anladığım kadarıyla. Bu açılmaz. Kararından vazgeçecek olan adam zaten telif atmaz.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @farurhenho bir youtuber vardı 3 hile videosu çekmişti aynı şirket atmıştı geri çekmişti :\ ozgurlol 5 yıl önce
    • ee herkeste aynı olacak değil @ozgurlol omercik 5 yıl önce

    Bu tür şirketler yüzlerce mail alıyordur. Bu sebepten çoğuna yanıt vermeyeceklerini düşünüyorum. Özellikle bahsettiğin konuda telifle ilgili kurallar açık. Birisi için telifi geri çektiler demişsin. Her zaman aynı tepkiyi vermezler.

    Senin için çok önemli bir konuysa başka bir yol ile ulaşmayı dene. Örneğin Twitter'dan ulaşmayı deneyebilirsin.

    alattin alattin (16984)