Telofonuma Numaraları Kaydetmeden Format Attım Numaralarım Silindi Napabilirim ?

Merhaba Arkdaşlar telefonuma bugun format attım ve numaraları hiç biryere kaydetmedim telefonumun markası ise samsung galaxy grand prime nasıl düzlte bilirim önemli numaralar vardı yardım ederseniz çok sevinirim

saygincengizhan saygincengizhan (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hocam Eğerki Numaraların Rehberde Aygıt Üzerine Kayıtlıysa Geri Alabilmeniz Mümkün Olduğunu Sanmıyorum. Eğer Google Hesabınızda Numaralar Senkronize Olarak Kayıtlıysa Oradan Geri Yükleme Yapabilirsiniz. Tabi Oda Eğerki Yedeklendiyse.

    marleyy78 marleyy78 (1)