Telsiz kullanım ücreti

Arkadaşlar vodofone hat kullanıyorum bakiyem ile tarife aldım ve hatta 50 kuruş bakiye kaldı devlet 1.88 kesiyordu. Yüklemem gerekiyor mu? Yoksa diğer aya mı atıyor vergiyi?

ahakan ahakan (100)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hemen o ay yüklemen gerekmiyor. Mesela ben 4 ay birden yüklememiştim, en sonunda yükledim ve 4 aylık telsiz kullanım ücretini birden aldılar. Yani o ay hattında yoksa bir şey olmaz. Ama bir sonraki yüklemende geri kalan ayları bi anda aldığı için paket yapıyorsan onu da göz önünde bulundur.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Tarifem 22Tl. 27 Tl yüklesem yeter galiba ahakan 5 yıl önce
    • Yeter merak etme @ahakan omercik 5 yıl önce

    faturasız hatlarda sonradan kesinlenler sıkıntı yaratabiliyor. aksi halde bir sorun yok.

    blogacmak blogacmak (1)