Tenda W306R Modem yazılım güncellemesinden sonra arayüze erişemiyorum

Modemi güncelledim arayüzüne erişemiyorum 192.168.0.1 olarak gözüküyor fakat girmiyor.

İpSearch proğramıyla ip taradım ordada gözükmüyor.

Reset atılmıyor modeme ne yapabilirim ?

yasar46 yasar46 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İnternet var mı modemde?

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • modem wifi falan yayı yordu bilgisayarda falan gözüküyordu güncelleme yaptık switch gibi oldu sadece bilgisayara internet veriyo modeme resettte atılmıyor güncellemeden oldu nasıl kaldırılır bilgisayarda modem görükmüyorda. yasar46 6 yıl önce
    • Anladığım kadarıyla yanlış yazılım yüklemişsiniz. Aynısını ben de vaktiyle yaşamıştım oradan biliyorum. Modem üreticisinin teknik serivisini arayıp bu problemi iletin, muhtemelen garantiye göndermenizi isteyeceklerdir. @yasar46 omercik 6 yıl önce
    • garantisi yok hocam teknik servisin telefon numarasıda ucretli dakikası 3 tl yasar46 6 yıl önce
    • Garantisi olmasa bile bu yazılımsal bir problem olduğu için ücretsiz yapacaklardır diye düşünüyorum. Tenda'nın Twitter adresine mesaj olarak yaz yaşadığın problemi ve numaranı. "Ben sizi arayamıyorum, hat düşmüyor" falan de.. Bir şekilde onlar seni arasınlar @yasar46 omercik 6 yıl önce