terendo tünel geçişi olmuyor

-1

''terendo bloohet te sorun yaşıyorum'' tünel geçiş ağı ve çevre bloothet lere bağlanamıyorum yardım bloothet hoperlör bazen bağlanıyor bazen bağlanmıyor Lütfen çevre aygıtı veya Bloothet speaker s-10 çalışmıyor acaba yazılımı varmı bloothette verim alamıyorum lütfen yardım lütfen yardım lütfen yardım tünel geçişide ne oluyor aygıt yönetici de ünlem işareti üçgen sarıu gözüküyor

power power (-1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    öncelikle uzmanım net hakkında kısmındakı kuralları okuyunuz ve sorunuzu o yönde düzenleyiniz..

    laboustasarim laboustasarim (693)