Termal macunun renkleri arasında fark var mı?

Termal macun  2 yıldır genelde beyaz,gri oluyor,bu sefer aldığımda kahverengi idi  fark varmı, kötü bir etkisi olurmu ?

ssustasi ssustasi (5)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Termal macunlarda renk farkı yoktur hepsi aynıdır. sadece kalite farkı vardır ucuz termal macun , pahalı termal macun.

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

      Yani Şimdi Aklıma Birşey Geliyor.

      1 - Bunu Bilki Termal Macunlarda Her Zaman Kalite Farkı Vardır.

      2 - Aklıma Kapalı Renkler Isıyı Çeker. Gibi Geliyor.

      Yani Sıcaklık Değerleri Artabilir Ve Performans Kaybı Yaşanabilir.

      malgibiolan malgibiolan (307)