Ters video çevirme klibinizi izledim.Videom ters çevirmek isterim Eski versiyonHP 112 gb x p Lab Tab ımda nasıl bir program indirmem gerekir Bu konuda

Sn. Yetkili,

Ters video çevirme klibinizi izledim.Videom ters çevirmek isterim Eski versiyonHP 112 gb x p Lab Tab ımda nasıl bir program indirmem gerekir Bu konuda 64 bit i programıları açamıyor. Tşk.ler.31 mart 2020

Erdil Ünsal

erdilu@gmailccom

kullanici469357 kullanici469357 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Herhangi bir program kullanabilirsiniz. Aşağıdaki programlara göz atın;
    Camtasia Studio : Kullanışlı, Yeni başlayan kullanıcılar için ideal.
    Sony Vegas : Kullanışlı, yüzlerce efekt plugini, Orta düzey ve profesyonelliğe adım atanlar için ideal.
    After effect : Kullanması biraz zor, Profesyönel ve orta düzey kullanıcılar için ideal.

    Amacınız sadece ters çevirmek ise Camtasia studio sizin için ideal.

    hydra hydra (3800)