Teşekkür ederiz, GeForce Game Ready Driver yüklemeniz birazdan başlayacak

Ekran kartımı güncellemek istiyorum. Teşekkür ederiz, GeForce Game Ready Driver yüklemeniz birazdan başlayacak  ekranında takılıp kalıyor. Teşekkür ederiz, GeForce Game Ready Driver yüklemeniz birazdan başlayacak  sonrasına geçemiyor nasıl düzeltirim?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Birazdan başlayacak dediğine göre az bekleyin, illa başlayacaktır.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    3 yıl önce cevaplandı

      Teşekkür ederiz, GeForce Game Ready Driver yüklemeniz birazdan başlayacak ekranında takılı kalıyorsa şunları dene;

      • Bilgisayarı yeniden başlat.
      • Varsa antivirüs ve açık diğer programları kapat.
      • Modemi kapat ve yeniden aç.

      Sonra kurulumu tekrar dene. Sorun çözülecektir.

      murat murat (12492)